pl Nasze usługi
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nasze usługi

Zabudowa tarasów

Taras przy domu to rozwiązanie coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Zalety posiadania tej dodatkowej przestrzeni są nieocenione zwłaszcza w okresie wiosenno – letnim. Na tarasie możemy zjeść śniadanie na świeżym powietrzy, uciąć sobie drzemkę w wygodnym fotelu lub na leżance po obiedzie, poczytać czy nawet poprasować, wreszcie i zaprosić znajomych na klimatyczną kolację. Aby uniezależnić się od warunków pogodowych, które zwłaszcza w ostatnich latach zaskakują nas coraz bardziej i potrafią zmienić się z minuty na minutę, warto pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest zabudowa tarasu.

Zadaszenia aluminiowe

Daszki balkonowe, tarasowe zapewniają ochronę przed deszczem, śniegiem, wiatrem oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Podczas wyboru zadaszenia należy sugerować się jego jakością. Wszelkie nasze daszki pochodzą z własnej produkcji i wykonane są z dobrego gatunku materiałów dostarczanych przez renomowanych partnerów handlowych. Nasze daszki Nabywcy wybierają bez wahania, właśnie ze względu na ich wysoką klasę i długą żywotność, którą wypracowaliśmy na przełomie kilkunastu lat. Słyniemy z niezniszczalnych zadaszeń i z nimi kojarzy się nasza dobra marka.

Zabudowa ramowa balkonów

Cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Korzystnie wpływa na komfort przebywania w takim pomieszczeniu. Zabudowy balkonów chronią przed osobami trzecimi. Zabudowy tarasów i balkonów wpływają także korzystnie na utrzymanie stałego poziomu temperatury w domach oraz mieszkaniach, ponieważ zabezpieczają przed stratami ciepła. Ponadto jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących mieć kwiaty balkonowe.

Zabudowa bezramowa balkonów

Jest nowoczesnym systemem opartym na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Bezramowy system osłony balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczne i jednolite płaszczyzny – elewacje balkonowe.